Bendradarbiavimas

UAB „R2K grupė“ specialistai yra sukaupę didelę patirtį dalyvaudami statybos projektuose ir dirbdami su įvairiomis medžiagomis bei produktais.

Geriausiai žinodami statybų rinką, esame pasirengę tapti Jūsų atstovais platinant statybų medžiagas ir produktus Lietuvoje. Skirtingai nei prekybos tinklai, mes galime garantuoti Jūsų produkcijos pardavimą. Mes patys vykdome statybų projektus ir glaudžiai bendradarbiaujame su įvairiomis statybų sektoriaus įmonėmis – Jūsų potencialiais pirkėjais.

R2K projektai

UAB "R2K projektai" tai antrinė UAB "R2K grupė" įmonė. UAB "R2K projektai" specialistai tarpininkauja perkant, parduodant, nuomojant nekilnojamąjį turtą, profesionaliai atstovauja derybų metu ir užtikriname sandorio saugumą, tarpininkauja vertinant nekilnojamojo turto objektus, profesionaliai konsultuoja, bei padeda gauti paskolas pasirinktam nekilnojamajam turtui įsigyti, konsultuoja nekilnojamojo turto investicijų klausimais, tvarko dokumentus, padeda perduoti turtą.

Tiekėjai

UAB „R2K grupė“,, siekdama, kad statybos darbai vyktų sklandžiai, o pastatai būtų ilgaamžiai, bendradarbiauja su daug metų tarptautinėje rinkoje esančiais gerai žinomais ir patikimais gamintojais.

Partneriai

UAB „R2K grupė“ didžiuojasi savo lojaliais partneriais, kurių dėka statybos darbai, projektavimas, rangos darbai bei projektų valdymas įgauna optimaliausią rezultatą. Esame atviri, tad laukiame ir naujų bendradarbiavimo bei partnerystės pasiūlymų.